JAUNAS FRANČU VALODAS GRUPAS!
Vispārējie kursi iesācējiem un tematiskie kursi visiem līmeņiem!Vispārējie kursi pieaugušajiem no 11.oktobra, tematiskie kursi visiem līmeņiem no 25.oktobra!       

Uzzināt vairāk
FRANČU VALODAS EKSĀMENI DELF-DALF
Aplieciniet franču valodas zināšanas ar starptautiski atzītu diplomu!Tuvākā eksāmenu sesija: 28.-29.oktobris!

FRANCE ALUMNI
Francijas vēstniecība un Francijas institūts Latvijā rīko vakaru, ar mērķi sapulcēt Francijā studējošo absolventu kopienu (no dažiem mēnešiem studiju apmaiņas programmas Erasmus ietvaros vai pilnam studiju ciklam).

Uzzināt vairāk
Francijas-garsas-menesis-2021
Francijas garša / Good France
Oktobris - Francijas garšas mēnesis Latvijā!Piedāvājumā vīnu un sieru degustācijas, vīna kultūrai veltīts literārs vakars, Centra-Luāras ielejas reģiona vīnu iepazīšana, gastronomiski jaunatklājumi, franču ēdienkartes latviešu restorānos.

Uzzināt vairāk
Mediatēkas darba laiki
Sākot no 2021. g. 13.septembra mediatēka ir atvērta apmeklētājiem katru darba dienu, bez iepriekšēja pieraksta.

Uzzināt vairāk
KINO KLUBA JAUNĀ SEZONA!
Paldies ikvienam, kurš bija ieradies Kino kluba sezonas atklāšanā Francijas institūta jaunajās telpās!Mums bija prieks noskatīties satriecošo un dinamisko filmu „Luīze Take 2” ar izcilo aktieru - Elodijas Bušē, Rošdī Zema un Antuāna Dimerla - sniegumu! Režisors un komponists Sigfrids bija kopā ar mums šajā vakarā un dalījās ar publiku iespaidos par filmas tapšanu, mūzikas veidošanu un festivāliem.

Aplūkot fotogaleriju

Kursi un sertifikāti

Pasākumi

un vēl